Karlovy Vary smazaly čtyřgólovou ztrátu, mečbol přesto získal Motor

I druhé utkání předkola play-off dopadlo lépe pro domácí. České Budějovice vedly po třiceti minutách 4:0 a zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Karlovarští však ukázali bojovnost, když se ve třetí třetině vzchopili a vstřelili Motoru čtyři branky. Utkání dotáhli až do prodloužení, ve kterém se po pouhých 100 vteřinách radovali českobudějovičtí. Motor triumfoval v obou domácích zápasech a do třetice dostane příležitost vítězství zpečetit v sobotu v Karlových Varech.

Českobudějovická Budvar aréna hostila 2. utkání předkola play-off mezi domácím Motorem a Karlovými Vary.
Tribuny zaplnili fanoušci obou týmů.
Úvodní buly.
Branku Motoru hájil Dominik Hrachovina.
Tvrdý souboj o puk za brankou.
Útočník Motoru Brant Harris si v posledních dvou utkáních připsal 3 góly a 1 asistenci.
Vhazování v obranném pásmu Karlovým Varů.
Na 2:0 zvyšoval Lukáš Pech.
Lukáš Pech skóroval poprvé od zranění kotníku minulý rok.
Tomáš Rachůnek dorovnává na 4:4.